II Niedziela Wielkiego Postu  - 28.02.2021

1. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16:30. Po Mszy Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie Droga Krzyżowa.

2. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.

3. Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godzinie 17:00.

4. Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

5. Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Trwać będą niedziela, poniedziałek i wtorek.

6. Bardzo proszę o adresy osób starszych i chorych abym mógł odwiedzić ich z Panem Jezusem.

7. Powoli zbliżają się Święta Wielkanocne. Bardzo proszę pomyślmy o kwiatach do Grobu Pana Jezusa. W związku z pandemią podaję numer konta bankowego gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę na kwiaty w tej firmie

Bank Spółdzielczy w Grójcu

60912800022001000544100001

Bóg zapłać