15.05.2022r

V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś na Mszy Świętej o godzinie 11:00 zebranie rodziców dzieci z kl. IV i V.

2. Za tydzień na Mszy Świętej o godzinie 11:00 dzieci z naszej szkoły przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Pierwsza próba tych dzieci we wtorek o godzinie 17:00.

4. Spowiedź dla dzieci ich rodziców w sobotę o godzinie 10:00.

5. W miniony piątek została poświęcona figura Matki Bożej Fatimskiej. Bardzo serdecznie dziękuję dwóm rodzinom, które ufundowały tę figurę. Każdego 13-go będziemy modlić się do Matki Bożej Fatimskiej, wypraszając potrzebne łaski dla siebie, rodzin, Parafii, Ojczyzny oraz całego Świata.

6. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Świętej o godzinie 19:00, w Niedziele i Święta po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

7.  Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

"Niech Pan Jezus Zmartwychwstały wszystkim błogosławi"