05.02.2023

V Nidziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.

2. Za tydzień na Mszy Świętej o godzinie 16:00 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych następującym osobom:

Adam, Norbert i Paweł Adamczyk, Tomek Goljanek, Sławomir Jeżak, Maks Wojda oraz strażacy z Kośmina.

4. W tym tygodniu odbyła się Kolęda na Osiedlu Szkolna, ul. Grójckiej, Szkolnej, Krótkiej, Cichej i Sosnowej. Bardzo serdecznie dziękuję za miłe spotkania kolędowe, życzliwość i ofiary na obrazy, które pojawią się na chórze.

Bardzo serdecznie dziękuję za wożenie mnie po kolędzie następującym osobom: P. Krzysztof Michalski, Jarosław Michalak, Grzegorz Walczak, Jarosław Kołacz, Aleksander i Daniel Feliszewski, Marcin Starewicz, Artur Filipowicz, Krzysztof Bruczyński, Tomasz Goljanek, Wojciech Zmysłowski.

5. W tym tygodniu zakończyliśmy Kolędę. Gdyby u Kogoś z jakichś powodów Kolędy nie było, a chciałby otrzymać Boże Błogosławieństwo to proszę o kontakt. Umówimy się na konkretny dzień.

6.  Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

"Boże Dziecię błogosław nam"