14.04.2024

III Niedziela Wielkanocna

1. Za tydzień na Mszy Świętej o godzinie 11:00 zebranie rodziców i dzieci z kl.III.

2. Za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych dziękuję następującym osobom: Tomasz Goljanek, Paweł Adamczyk, Sławek Jeżak.

3. Przypominam, że Msze Święte w tygodniu odprawiane będą o godzinie 19:00.

4. Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

Niech Pan Jezus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim Parafianom i Gościom