V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  - 29.03.2020

1. Droga Krzyżowa w piątek oraz Msza Święta o godzinie 16:00 w przyszłą niedzielę ( 05.04.2020 )  będzie transmitowana na żywo pod adresem:

2. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień.

Na każdej Mszy Świętej będą poświęcone palmy. Przypominam, że zgodnie z rozporządzeniem władz państwowych w liturgii nie może uczestniczyć więcej niż pięć osób, wyliczając z tej liczby osoby sprawujące posługę.

3. Ostatnia w tym roku Droga Krzyżowa w piątek po Mszy Świętej o godzinie 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16:30. Po Mszy Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

5. W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W związku z epidemią koronawirusa procesji nie będzie.

6.Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa z ulicy Piaseczyńskiej, Polnej, osobom indywidualnym oraz tym którzy wpłacili ofiary na konto. W związku z epidemią Koronawirusa podaję numer konta bankowego - gdyby ktoś chciał złożyć ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa w tej formie.

BANK SPÓŁDZIELCZY W GRÓJCU:

60912800022001000544100001

Bóg zapłać

" Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami "