04.12.2022

II Niedziela Adwentu

1.

D

zisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.

2. Również dziś na Mszy Świętej o godzinie 16:00 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 7:00.

4. Przypominam, że roraty odprawiane są codziennie o godzinie 7:00.

5. W zakrystii są do nabycia opłatki i świece Caristas-u.

6. W sobotę będzie dzień skupienia wraz ze spowiedzią. Program jest następujący:

od 8:30 spowiedź - Msza Święta o godzinie 9:00

od 10:30 spowiedź - Msza Święta o godzinie 11:00

od 17:30 spowiedź - Msza Święta o godzinie 18:00

7. Bardzo proszę o adresy osób starszych i chorych do, których pojadę w sobotę od godziny 14:00.

8. Starajmy się pamiętać o jałmużnie adwentowej.

9.  Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

"Przybądź Panie bo czekamy"