XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

1. W czwartek obchodziliśmy nasz odpust parafialny i nasza młodzież przyjęła sakrament bierzmowania.

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy znaleźli czas aby uczestniczyć w tych uroczystościach. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali mi pomoc w zorganizowaniu tych uroczystości.

Bóg zapłać

2. Przypominam i zapraszam na nabożeństwo różańcowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

3. Przyjmuję na wypominki po każdej Mszy Świętej.

4. W każdą pierwszą środę miesiąca, po wieczornej Mszy Świętej, mężczyźni z naszej wspólnoty parafialnej spotykają się na krótką wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa o wypraszanie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i ojczyzny.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym Bożym dziele oraz do uczestnictwa w tym dniu we wspólnej Mszy Świętej wieczornej przed spotkaniem modlitewnym.

BANK SPÓŁDZIELCZY W GRÓJCU

60912800022001000544100001

Życzę wszystkim miłej niedzieli oraz udanego i bezpiecznego tygodnia.