Druga Niedziela Adwentu - 08.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś na Mszy Świętej o godzinie 11:00 zostaną poświęcone medaliki dla dzieci z klasy III.

2. Rownież dziś na Mszy Świętej o godzinie 16:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Roraty są odprawiane codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 7:00.

4. Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Trwać będą niedziela, poniedziałek i wtorek. Wtorek będzie dniem spowiedzi.

4. Bardzo proszę o adresy osób starszych i chorych abym mógł przed Świętami odwiedzić ich z Panem Jezusem.

5. W Zakrysti są do nabycia opłatki.

6. Również w Zakrysti są do nabycia świece Caritas - niech tej świecy nie zabraknie na naszych stołach wigilijnych.

7. Zachęcam do czynienia jałmużny adwentowej.

8 . Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła mieszkańcom Lasu Lesznowolskiego

- proszę mieszkańców ul. Piasecznyńskiej i Polnej

- przygotowują się mieszkańcy ul. Szkolnej

"  Przybiądź Panie, bo czekamy... "