25.09.2022r

XXVI Niedziela Zwykła

1. W sobotę rozpoczyna się październik - miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Matka Boża zachęca nas do odmawiania różańca.

Zapraszam na nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godzinie 16:30, w niedziele i Święta po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

2. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo do Serca N.M.P

3. W sobotę na pierwszym różańcu zostaną poświęcone różańce dla dzieci komunijnych.

4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę i dzieci.

5.  Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

"Życzę wszystkim miłej niedzieli oraz udanego i spokojnego tygodnia"