VII NIEDZIELA ZWYKŁA  - 23.02.2020

1. Najbliższa środa jest środą popielcową - rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem zostaną odprawione o 11:00 i 18:00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły.

2. Trwa kolejny tydzień modlitw o trzeźwość narodu. Zachęcam do modlitwy w tej intencji oraz do wpisywania się do księgi trzeźwości.

3. Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godzinie 17:00.

4. Gorzkie Żale z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 16:00.

5. Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Trwać będą niedziela, poniedziałek i wtorek.

6. Bardzo proszę o adresy osób starszych i chorych abym mógł ich odwiedzić z Panem Jezusem przed Świętami.

7. Również za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procejsa eucharystyczna. Zapraszam asystę i dzieci.

8. W Zakrystii są do nabycia książki o Słudze Bożym Ks. Kardynale Stefanie Wyszyńskim.

2. Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła mieszkańcom Zakrzewskiej Woli

- proszę mieszkańców Kośmina - wieś