Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  - 31.05.2020

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres spowiedzi wielkanocnej.

2. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek - Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Zapraszam na Mszę Świętą o godzine 19:00.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę i dzieci.

4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spwiedź od 18:30. Po Mszy Świętej Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Od jutra rozpoczyna się Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W niedzielę i święta po Mszy Świętej o godzinie 16:00, w tygodniu po Mszy Świętej o godzinie 19:00.

6. Powoli zbliża się Boże Ciało. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy - tak jak w latach ubiegłych.

7. Od dziś w Kościołach możemy uczestniczyć w nabożeństwach bez ograniczeń. Przypominam o zachowaniu ostrożności i konieczności bycia w maskach.

8. Wobec powyższego zawieszamy transmisję Mszy Świętych i nabożeństw.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za pomysł i umożliwienie tej transmisji Panu Arturowi Filipowicz, jego synom Kubie i Jasiowi oraz Kubie Dominiak za ich wielkie zaangażowanie, pracę i dobre serce.

Bóg zapłać