21.07.2024

XVI Niedziela Zwykła

1. Trwają wakacje i urlopy. Czas odpoczynku, ale nie zapominajmy o Panu Bogu, Mszy Świętej i odpowiednim zachowaniu.

2. Dziś z racji Św. Krzysztofa - patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Prosimy za Jego przyczyną o bezpieczną, rozważną i odpowiedzialną jazdę.

3. W piątek w liturgii wspominamy Św. Joachima i Annę - dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach, tych żyjących i zmarłych.

4. Męska grupa modlitewna Św. Józefa zaprasza w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 20:00 na Mszę Świętą i wspólną modlitwę za wstawiennictwem Św. Józefa, o wyproszenie łask dla siebie, swoich rodzin, parafian i Ojczyzny.

"Św. Józefie - Módl się za nami"

Życzę wszystkim miłej niedzieli i spokojnego tygodnia